İşi Pazarlık 2
İKN 2025/1320078 numaralı kamu ihalesini Ali Galip Küçük kazandı — sözleşme bedeli 246.050 ₺, 7 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Ali Galip Küçük
- Sözleşme Bedeli
- 246.050 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.173.975 ₺
- Teklif Sayısı
- 7 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ PAZARLIK 2 2025/2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLKOKUL/ ORTAOKUL ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ PAZARLIK 2 KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BEYŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Konya
- İhale Türü
- Hizmet
- Sonuç İlan Bülteni
- 17 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (17 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm / Konya filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Ali Galip Küçük firmasının geçmiş ihale kazanımları, ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ PAZARLIK 2 2025/2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLKOKUL/ ORTAOKUL ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ PAZARLIK 2 KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BEYŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Konya İlinde Son İhale Sonuçları
Düzce İli 2/B 14 Grup Sayısal Kadastral Harita Yapım İşi
Güleker Harita Mühendislik Limited Şirketi • 5.299.992 ₺ • 23 teklif • İKN 2025/883675
Bilgisayarlı Tomografi Görüntüleme Hizmeti
Sezin Tıbbi Görüntüleme ve Kalp Merkezi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 580.903 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1555675
30 Taşıma Merkezi Okula 40 Hat 48 (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Kamil Kanat • 305.890 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1275715
Ortaokul Öğrecilerini 5 Hattan Toplam 5 Araç ile 2 Taşıma Merkezi Okula 181 Gün Günü Birlik Taşıma İşi
Adem Bülbül • 426.255 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1343889
Gençlik Merkezi Yapım İşi
Kadir Çallı • 16.800.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1344241
Beton Parke Yol Yapım
Akder Nakliyat Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 6.720.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1230950
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol