Pansiyon İçin 87 Kalem Gıda Alımı
İKN 2025/1269527 numaralı kamu ihalesini Diyarsan Temizlik Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 2.463.351 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Diyarsan Temizlik Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 2.463.351 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.180.634 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR MİDYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AZİZ ÖNEN KIZ ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Mardin
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Mardin filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Diyarsan Temizlik Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR MİDYAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AZİZ ÖNEN KIZ ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Şeker Ambarı Tahmil Tahliye Hizmet Alımı
Şirketi • 8.904.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1252301
Yemek Taşıma ve Dağıtım İşi ve Demirbaş Kiralama
Ömer Yıldız Hazır Yemek İnşaat Nakliye Temizlik Hizmetleri Odun Kömür Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.276.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1447078
0192026-31102026 Tarihleri Arası 2 Aylık Mamul Yemek Alımı ve Sonrası İşleri
Karakuş Gıda Tekstil İnşaat Turizm Tavukçuluk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 7.784.332 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1492619
Gıda Malzemesi
Turan Yakışan • 89.550 ₺ • 2 teklif • İKN 2016/139353
168 Kalem Gıda Malzemesi
Süleyman Tekcan • 4.885.120 ₺ • 14 teklif • İKN 2026/1112312
26 Kalem Yaş Sebze ve Meyve
Burhan Çelik • 243.750 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1181531
Mardin İlinde Son İhale Sonuçları
200, 201, 203, 209, 210, 211, 213, 214 2025 Yılı Yanan Alanların Ağaçlandırmasında Arazi Hazırlığı İşi
Demirder Gıda Ormancılık Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.488.950 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/954326
Ahırlı Konutlar Bölgesi Sulama Havuzu Yapım İşi
Sadun Kılınçaslan • 2.944.444 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1374630
Alım İşi
Abbara Mimarlık Mühendislik İnşaat Müşavirlik Danışmanlık Turizm Reklam Lojistik Gıda Tarım Madencilik Enerji Petrol İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 4.900.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1533660
76 Kalem, Tıbbi Sarf Malzemesi ve İlaç
AHS Tıbbi Ürünleri ve Sağlık Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 4.100 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1204644
105-120-121-122-123 Nolu Bölmelerde Toplam 198,24 ha Alanda 2025 Yılı Yanan Alanların Ağaçlandırmasında Arazi Hazırlığı İşi
Şakir Sazan • 5.495.119 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/930077
Çalışması Hizmet Alım İşi
Asil Mühendislik İnşaat Elektrik Nakliyat Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.325.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1450273
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Mardin merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Diyarsan Temizlik Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol