Akıllı Belediye Otomasyon Sistemi
İKN 2025/1049950 numaralı kamu ihalesini CSK Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 8.212.950 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- CSK Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 8.212.950 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 8.345.737 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ALINACAKTIR AKILLI BELEDİYE OTOMASYON SİSTEMİ SATIN ALINACAKTIR SARIKAMIŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İstanbul
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
CSK Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ALINACAKTIR AKILLI BELEDİYE OTOMASYON SİSTEMİ SATIN ALINACAKTIR SARIKAMIŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yenilenmesi ve Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanesi Ana Pano Şalter Değişimi
DCS Otomasyon Elektrik Enerji Makina İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.598.889 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1048029
İstasyonunda Kurulacak Olan Yangın Pompa Grubu Hizmet Alımı İşi
Çınar Doğan İnşaat Mühendislik ve Mimarlık Ticaret Limited Şirketi • 1.420.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1431411
Soğuk Su Sayacı
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 23.900.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1232870
2 Kısım Soğuk Su Sayacı ve Test Masası Mal Alım İşi
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 14.950.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1298973
Vagonları İçin Spmd Elektronik Kontrol Cihazı Alımı
Mukan Grup Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.235.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/910943
Mersin Aydıncık Anadolu Lisesi Jeneratör Yapım İşi
Elmaksan Mühendislik Ticaret Limited Şirketi • 3.995.000 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1248496
İstanbul İlinde Son İhale Sonuçları
Yapılması İşi
Başak Kentsel Dönüşüm Projeleri Geliştirme Anonim Şirketi • 341.769.431 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1294006
(2940 Ada 46 Parsel) İkmal İşi
Serkan Onat • 52.000.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1302191
Üsküdar Çevik Kuvvet Kazan Dairesi Yenilenmesi
Celal Aydın • 6.601.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1432112
2026 Yılı Pendik İlçesi Yer Altı Çöp Konteyner Yapım İşi
Penyapsan Pendik Yapı ve İnşaat Temizlik Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 79.936.225 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1294597
Dağıtım ve Sonrası Hizmetleri Alımı
Uğraş Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 18.331.897 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1549976
Boşaltma, İstifleme ve Patlayan Torbaların Yeniden Paketlenmesi İşi
Work Kurumsal Hizmetler ve Organizasyon Limited Şirketi • 1.159.200 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1420897
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İstanbul merkezli firmalarda.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Tedarikçi misiniz? CSK Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol