12 Aylık Yemek Hizmet Alımı
İKN 2025/100808 numaralı kamu ihalesini Erdihan Gıda ve Yemekçilik Sosyal Hizmetler Temizlik Hizmetleri Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 98.658.284 ₺, 25 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Erdihan Gıda ve Yemekçilik Sosyal Hizmetler Temizlik Hizmetleri Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 98.658.284 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 564.721.553 ₺
- Teklif Sayısı
- 25 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR KAHRAMANMARAŞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kahramanmaraş
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Kahramanmaraş filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Erdihan Gıda ve Yemekçilik Sosyal Hizmetler Temizlik Hizmetleri Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR KAHRAMANMARAŞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Saksılı Meyve Fidanı Alımı
Sınırlı Sorumlu Pirinççi Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi • 1.508.225 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1263556
24 Kalem Yaş Sebze ve Meyve Alımı
Genç Numanoğlu İnşaat Turizm Nakliyat Tarım ve Hayvancılık Gıda Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 639.300 ₺ • 1 teklif • İKN 2025/1523222
Sebze-Meyve Alımı İhalesi İşi 1
Osman Ayyıldız • 279.315 ₺ • 2 teklif • İKN 2020/454398
Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Yemek Hizmeti Alımı
Yetimoğulları Gıda Temizlik ve Hizmet Alımı Ticaret Limited Şirketi • 2.673.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1312275
1000 Öğün Yemek Hazırlama, Taşıma, Dağıtım ve Sonrası Temizlik Hizmeti Alımı
Simav Yemek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Simav Şubesi • 2.465.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1491747
Ücretli Öğretmen & Malzeme Dahil Yemek Hazirlama ve Dağıtımı
DBS Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Emlak Oto Kiralama Yemekçilik Temizlik Organizasyon Ticaret Limited Şirketi • 1.812.246 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1262160
Kahramanmaraş İlinde Son İhale Sonuçları
Olan 51 Hat (51 Araç) ile 181 İş Günü ve 51 Rehber Personeli 253 Prim Günü ile Özel Eğitim Öğrenci Taşınması Hizmet Alım İşi
Hakverdi Purlu • 12.163.149 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1212090
Bilişim Malzemeleri
KM Bilişim Elektronik Kırtasiye Temizlik Oyuncak Eğitim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.487.500 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1256368
Hazır Mobilya Malzemeleri Alımı
Hatice Özdemir • 3.110.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1434994
Sıvı Deterjan Sistemi
GÖR-Med Medikal Sağlık Mobilya Halı Tekstil Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 6.359.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/909068
2026 Yılı Temizlik ve Mutfak Malzemeleri Alımı
CT Tıp Medikal Ürünler Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 999.456 ₺ • 21 teklif • İKN 2026/912968
Afşin-İşletme Müdürlüğü Arası En Az 2020 Model 11 Araçla Taşınması Hizmet Alımı İşi
İstiklal Nakliye Temizlik İnşaat Hayvancılık Yemek Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yıldız Taşımacılık İnşaat Temizlik Gıda Güvenlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı • 53.993.805 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1065479
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kahramanmaraş merkezli firmalarda.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Erdihan Gıda ve Yemekçilik Sosyal Hizmetler Temizlik Hizmetleri Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol