Buzdolabı ve Vahşi Hayvan Kovucu
İKN 2025/1002922 numaralı kamu ihalesini Filiz Işıktaş kazandı — sözleşme bedeli 412.500 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Filiz Işıktaş
- Sözleşme Bedeli
- 412.500 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.288.333 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BUZDOLABI VE VAHŞİ HAYVAN KOVUCU SATIN ALINACAKTIR BAL SAĞIM ÇADIRI, GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMİ,MİNİ BUZDOLABI VE VAHŞİ HAYVAN KOVUCU SATIN ALINACAKTIR TOKAT İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Denizli
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Beyaz Eşya
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Beyaz Eşya / Denizli filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Filiz Işıktaş firmasının geçmiş ihale kazanımları, BUZDOLABI VE VAHŞİ HAYVAN KOVUCU SATIN ALINACAKTIR BAL SAĞIM ÇADIRI, GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMİ,MİNİ BUZDOLABI VE VAHŞİ HAYVAN KOVUCU SATIN ALINACAKTIR TOKAT İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Beyaz Eşya sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Beyaz Eşya Sektöründe Son İhale Sonuçları
Hassas Kontrollü Klimalar ile Klima ve İklimlendirme Sistemlerinin 2027 Yılı Periyodik Bakım Onarım Hizmeti Alımı
Gerçek Alternatif Dayanıklı Tüketim Malları İklimlendirme ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.499.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1282161
3 Kalem Hayvansal Ürünler (Kırmızı ve Beyaz Et) Mal Alım İşi
Deniz Kurumsal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.230.370 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1345884
Euro 6 Motorlu, Klimalı, Otomatikleştirilmiş Şanzımanlı, Turuncu (Ral 2011) Renk Şasi Çekici
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 5.133.300 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1544614
Klima Kurulum İşi
Şirketi • 2.857.712 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1597459
2026 Yılı 13 Kalem Klima Santralleri Filtre Alımı
ATR Sağlık Teknik Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.599.990 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1458350
Kırmızı Et ve Beyaz Et Alımı
Tatlıcıoğulları İnşaat Gıda Nakliye Taahhüt İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.313.700 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1207617
Denizli İlinde Son İhale Sonuçları
Birimlerinden 54 İlkokul Öğrencisinin 3 Kısım 6 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşıma
Emin Zıraplı • 1.455.602 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1447392
ve Ortaokul Öğrencilerinin 9 Taşıma Merkezi Okula 21 Hat 22 Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Ferdi Berber • 279.826 ₺ • 14 teklif • İKN 2026/1319603
2 Taşıma Merkezi Okula 2026/2027 Eğitim Öğretim Yılı 181 İş Günü Taşınması İşi
Mehmet Yıldız • 362.000 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1487993
Personel Üniforma Alımı
Turkuaz Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 1.260.360 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/960646
Hizmet Alımı
Özem Tıbbi Cihazlar Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 1.769.268 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1552579
Alımı
Özem Tıbbi Cihazlar Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 2.464.370 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1556194
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeBeyaz Eşya işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Denizli merkezli firmalarda.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Tedarikçi misiniz? Filiz Işıktaş gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol